14. Paluch x Słoń – Ściana Tarcz (prod. AWGS)

Na kanale Brain Dead Familia pojawiła się nowość! Sprawdź “14. Paluch x Słoń – Ściana Tarcz (prod. AWGS)

Bezpośredni odsłuch

  1. Za ten bit należy się jakieś grammy czy coś, przecież sam instrumental z tego kawałka słucha się świetnie, tekst tylko przybija gwóźdź do trumny.

  2. NAJLEPSZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Krok w tył… nie wpada w ucho i możecie mnie za to jechać, że teksty trzeba zrozumieć i takie tam ale jest to jedna z najsłabszych płyt w wydaniu Słonia wszystkie kawałki na jedno kopyto pewnie stworzone w dwa tygodnie… I żeby nie było dalej kocham jego wcześniejsze utwory a Redrum to majstersztyk no ale tutaj jakby czegoś brakuje więc wyglada na to, że chyba zostałem jedną z "hien". Pozdrawiam.

  4. Według mnie słoń najlepiej wychodzi solo aczkolwiek strasznie spoko wyszedł razem z PW na nucie klasyg

  5. Tu akurat props, ale nie kumam czemu jedne z lepszych numerów na koniec, a do połowy (a nawet dalej) to niemalże same średniaki.

  6. Skumajcie, ze Słoń jest jednym z nielicznych raperów który swoją muzykę udostępnia za darmo na yt w dzień premiery płyty. Dlatego zawsze kupuje płytę, aby okazać swoją wdzięczność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
Paluch x Słoń – Jedna Nić (prod. Worek) zobacz całość na @PaluchOfficial

Paluch x Słoń - Jedna Nić (prod. Worek) zobacz całość na @PaluchOfficial

Następny artykuł
05. Paluch x Słoń – Zima (prod. Chris Carson)

05. Paluch x Słoń - Zima (prod. Chris Carson)