Przeglądasz teraz

MEAT RPG

M.E.A.T. jest grą RPG stylizowaną na klasyki tego gatunku, która podbije gusta nie tylko amatorów RPG’ów w stylu retro, jak i fanów gamingowego new schoolu.

Akcja gry rozpoczyna się pod koniec XIX wieku w Washagami. Małym mieście w Kanadzie, które rozkwita swój rozkwit ze względu na gorączkę złota. Ze względu na bardzo niską temperaturę i duże opady śniegu przez które zawala się most i blokuje tunel kolejowy, miejscowość zostaje odcięta od otaczającego ją świata. Miasto zaczyna trawić głód, a także epidemia niezidentyfikowanej dotąd choroby.

Główny bohater jest weteranem wojny secesyjnej i właścicielem miejscowej kopalni złota. Postanawia on wziąć sprawy we własne ręce, by wyjaśnić przyczyny zaistniałej sytuacji. Próbując rozwikłać tajemnicę zagadkowej choroby, natrafia on na ślad zagadkowej substancji odkrytej niedawno w posiadanej przez siebie kopalni.

Telestarion – niejasna i niezbadana dotąd substancja – wpływa na wszystkie organizmy, a nawet ożywione i nieożywione elementy przyrody, prowadząc do zwiększenia lub wywołania w nich agresji. Zadaniem gracza jest nie tylko zapanowanie nad ofensywną materią ale też fanatycznymi złoczyńcami, których zamiarem jest wykorzystanie jej do własnych, niecnych, celów.

M.E.A.T. WYMAGANIA SYSTEMOWE

System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core
Pamięć: 2 GB RAM
Karta graficzna: Intel HD Graphics 4000
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
Dodatkowe uwagi: Myszka, klawiatura

Producent i wydawca: Trippin Bears
Gatunek: Gra fabularna, Niezależna gra komputerowa, Komputerowa gra akcji, Adventure
Platforma: Microsoft Windows, Linux, macOS