Wara – Selfmade | Prod. Opi-Digi & TRX

Sprawdź nowość na Brain Dead Familia już jest nowy film – “Wara – Selfmade | Prod. Opi-Digi & TRX

Bezpośredni odsłuch

Podoba się?

  1. Dykcja do bani!Bania zryta!!wyszedł gościu od koryta..Droga przed tobą kręta i niepojęta!!Pędzisz jak Pendolino…tylko dokąd???Dziecino!!!Jak dotrzesz już do ostatniej stacji the end to zabierz z powrotem tamtego Kacpra!!!MOJEGO SYNA!!😢

  2. Czytam komentarze i wylew. Zajebisty głos, teledysk też oryginalnie zmontowany, kogoś takiego nie ma na Polskiej scenie. Co jest z wami nie tak ludzie?

  3. Zajebiste !!!! W chuj 🙂 i jebać tych co się dopierdalaja do tego kurwy dalej siedzicie w rapie z lat 80 pierdolicie o dykcji a sami kurwy nie nawiniecie nawet prostego rapu jebać was !!!! A jak kurwy nie rozumiecie co nawija to znaczy że czas najwyższy szmaty kupić lepszy sprzęt z dobrym dźwiękiem !!! Pozdro dla wszystkich co pozytywnie ocenili w końcu coś normalnego jak to z bdf a nie jebane w kółko jak cyrklem to jest rap pizdy komentujecie a sami gówno robicie jebane szmaty hejterowskie !!!

  4. Beka z komentarzy… Porównywanie do Magika… Bo co, bo drze mordę? Śmieszne… Przypominam, że psychorap to nie tylko Magik… Wiecie, że w Kalibrze było 4 ludzi, nie jeden? szok! Wiecie, że psychorap nie tylko Magik wykonywał? szok!

  5. Nie przemówiło do mnie… No próbowałem w ch*j się w wsłuchać ale połowy nie kumam, refren wgl nie wchodzi, ale bit w miarę spoko🙂 jak dla mnie nie urywa😐

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zobacz też