Młody Goh ( STYGMAT ) – Mantra #5

MlodyGoh już jest nowa wrzuta – “Młody Goh ( STYGMAT ) – Mantra #5

Bezpośredni odsłuch

Podoba się?

  1. Adrian, musisz się pogodzić z tym, że reklamy nie znikną z naszego życia. Taki jest ustrój i taka jest gospodarka. Wygrywa ten, kto się lepiej "sprzeda". Producenci z tego żyją. Ładują w reklamę pieniądze, które zrobią jeszcze lepsze pieniądze. Atakują człowieka z każdej możliwej strony. Czemu akurat człowieka? Bo ten jest (lub mógłby być) potencjalnym nabywcą. Dlaczego przekaz reklamy wygląda tak, a nie inaczej? Bo zatrudnia się "speców" (albo "specuf") od tego, którzy dbają o jej skuteczność. Każdy chce zarobić. Nie można mieć za złe komuś, że robi coś "dla życia". Pozdrawiam, koleżka z rejonu. Zapraszam na kanał i łap suba.

  2. Goh! Coś co mnie boli! "w każdym razie" albo "bądź co bądź" polecam kanał "Mówiąc Inaczej" ja od tej babeczki uczę się jak poprawnie mówić w naszym języku. A co do twoich vlogów. WINCYJ!!!

  3. Słusznie prawisz! Ja już od dawna zanim miałem internet, oglądając tylko tv dawałem ''sound mute'' i puszczałem muze z bumboxa 🙂 wtryniają nam syf, czysty syf!!! Nie oglądajcie reklam jeśli w ogóle oglądacie tv, w internecie też nic nie czytajcie, a broń Boże nie klikajcie tego gówna. Reklama dźwignią handlu? Niee! Reklama dźwignią manipulacji i kluczem do spierdolenia waszego postrzegania! Słuchajcie co mówi Goh i obczajcie jego rap – on wie ocb. Peace

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
Młody Goh ( STYGMAT ) – Święty Spokój ( MITOMANIA MIXTAPE 2018 )

Młody Goh ( STYGMAT ) - Święty Spokój ( MITOMANIA MIXTAPE 2018 )

Następny artykuł
Kopia – EndGame

Kopia - EndGame