Słoń – Święta w piekle ’87 (prod. Chris Carson)

W najnowszym materiale pojawiła się nowość! Słoń z najnowszym świątecznym kawałkiem!

Obejrzyj teraz

Polecamy:
tekst piosenki Słoń – Święta w piekle ’87

Świąteczny klimat nie zawsze musi być pełen radości i ciepła. “Święta W Piekle ’87”, najnowsza perełka polskiego rapera znanego jako Słoń, przenosi nas w mroczny labirynt świątecznej atmosfery sprzed lat. To nie jest typowa piosenka na Boże Narodzenie – to intensywna podróż do piekła wraz z dźwiękami wykreowanymi przez Chrisa Carsona.

Teksty tej niezwykłej kompozycji malują obraz zdeformowanego spotkania rodzinnego, gdzie Boże Narodzenie zamienia się w surrealistyczną opowieść pełną niepokojących zachowań i brutalnych wydarzeń. Każdy członek rodziny staje się bohaterem swojego własnego, mrocznego świata, a tradycyjne elementy świąteczne są tu przekształcone w coś zupełnie innego.

To więcej niż tylko piosenka – to manifestacja artystycznego szaleństwa, które burzy konwencje. “Święta W Piekle ’87” nie boi się eksplorować tematów takich jak przemoc, dysfunkcja czy zniekształcenie tradycji. To prawdziwe wyzwanie dla wszystkich, którzy przywykli do pogodnych melodii i radosnych tekstów związanych ze świętami.

Singiel, który ujrzał światło dzienne 21 grudnia 2023 roku, to jedynie przedsmak tego, co szykuje Słoń na swoim nadchodzącym albumie EP oraz w grze komputerowej “Zero Absolutne”. Za produkcję tej kontrowersyjnej piosenki odpowiada Chris Carson, który razem z Słoniem tworzy niezapomniane dźwiękowe doświadczenia.

“Święta W Piekle ’87” nie tylko wprowadzają nas w nieznane muzyczne obszary, ale także ogłaszają kolejną wspólną płytę duetu Słoń i Carson – “CADAVER”. To bez wątpienia artystyczne święto dla fanów, którzy gotowi są na coś więcej niż tylko klasyczne melodie bożonarodzeniowe.

W oficjalnym oświadczeniu dotyczącym singla czytamy: “Świąteczny singiel miał być raz na 10 lat… Święta to magiczny okres prezentów, światełek na choince i siadania na słoiku. Słoń wraz z Chrisem Carsonem zapraszają wszystkich na zaczarowaną podróż do piekła. Autor tekstu w swoim ostatnim świątecznym singlu wspomniał, iż nagrywa świąteczne utwory raz na dekadę, ale okazało się to wielkim kłamstwem”. Może to nie jest klasyczny świąteczny hymn, ale z pewnością jest to świąteczny manifest artystycznej wolności i odwagi.

45 komentarzy
  1. Wojtku rozje…..bałeś mi głowę czekam na więcej!!! Wesołych Świąt mały Śmieciu hoł hoł hołd 👹

  2. Do świątecznego klimatu śnieg nie jest potrzebny. Wystarczy nowy singiel od Słoniny 😂😂 Kiedy premiera ZWŁOK?? 😊😊

  3. japierdole 😮 idealne do kolacji wigilijnej z całą rodziną ❤❤❤❤ wesołych świąt wam wszystkim, całej ekipie i tobie słoniu ❤️‍🔥👑👑❤️‍🔥

  4. 666 jeść święta. Jebać nie dla psa kiełbasa jestem normalny ale nie mogę mieć świąt bo to święto które się z rodziną spędza A ja moją rodzinę zabiłem

  5. Pamiątkowe pocztówki świąteczne z okazji premiery singla "Święte w piekle 87'" wraz z autografem Słonia i dowolną dedykacją zamówisz w naszym sklepie – www.meatrpg.com/sklep

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzedni artykuł
ERROR _404 – Sinusoida ( Prod. grayskies )

ERROR _404 - Sinusoida ( Prod. grayskies )

Następny artykuł
Muszę wozić go na paleciaku.

Muszę wozić go na paleciaku.